Vízálló LED modul LIMO-KG563CW-72X13
LIMO-KG563CW-72X13
Főbb paraméterek
Teljesítmény: ~1W / modul
Feszültség: 12V DC
Fénykibocsátás: 114 lm / modul
Színhőmérséklet: Hideg / Középfehér
Méretek (H x Sz): 72 x 13mm